» » Чи зможе збірна України виграти Євро 2012 -?

Чи зможе збірна України виграти Євро 2012 -?

Фото - Чи зможе збірна України виграти Євро 2012 -?

Чи зможе збірна України виграти Євро 2012 - це буде точно відомо лише наступного року. А зараз ми можемо тільки аналізувати останні матчі нашої команди, робити якісь припущення і звичайно ж мріяти про звання «Чемпіона Європи».

Почнемо з аналізу. Дивився я кілька останніх матчів національної команди. Почну з гри з Голландією. Футболісти країни тюльпанів приїхали другим складом. І що ми бачили на полі, практично рівну гру, що могло б надати нам впевненості у збірній, але ж гра була не проти віце-чемпіонів світу, а проти їх дублерів. Радувало, що хлопці після перерви вийшли заведені, але цього у футболі мало. Черговий раз Алієв показав, що вміє добре бити через межу штрафного, а оборонна лінія як ми вже звикли дала тріщину. Наступний матч з поляками показав знову таки слабку гру в обороні і ніякої конструктивної гри. За першу 45 хвилинку тільки один небезпечний момент, а нам пощастило, що у поляків кульгає реалізація. Другий тайм показав знову таки слабку лінію захисту. Поляки різали оборону як ніж масло. Пощастило тільки в тому, що два футболісти «Карпат» зуміли вбити неслухняний м'яч у сітку воріт суперника, створивши момент з повітря. Зі збірною Чилі, яка також не грала основним складом, в Україні почав з'являтися прогрес, пішла трохи гра. Наступним суперників жовто-блакитної команди була Канада. Провальний перший тайм показав на табло 0-2 на користь північно-американців. Калитвинцев у другій половині гри випустив відразу всіх своїх джокерів - Алієва, Мілевського, Гусєва, Олійника та Тимощука. І результат не змусив себе чекати. Четвірка зі свіжими силами плюс Шевченко просто розривали оборону суперника, що принесло прийнятний результат - 2: 2. Довгоочікуваний матч з бразильцями закінчився цілком прогнозовано 2-0 на користь латиноамериканців, матч показав, що проти технічних футболістів наша збірна грає беззубо. Два моменти за весь матч це все на що вистачило наших земляків. Швейцарія запам'яталася стандартами, практично всі повітряні дуелі були а їх активі та ще величезний плюс грамотні дії в атаці. Українці відзначилися лише дальніми ударами. Гра з італійцями віщувала бути цікавою. Виник реальний випадок вперше взяти верх над Італією, яка постійно перемагає України, так ще й напередодні засідання виконкому ФФУ, де буде затверджуватися кандидатура головного тренера національної збірної. Калитвинцев міг поміняти статус тимчасово виконуючий на головний тренер збірної. Але матч в черговий раз був провалений, і навіть таке грізне знаряддя як Алієв, при виконанні стандартів, зробило осічку. Не зміг створити Юрій Миколайович боєздатну команду. Прийшов йому на зміну Блохін. І була перша перемога Блохіна над Узбекистаном. Футболісти продемонстрували непогану гру. Спочатку за словами вимотали суперника, а в другому таймі просто розірвали азіатів. Після поєдинку з'явилася надія, що в країні з'являється дієздатний футбольний колектив. Але тут з'явилися французи. Розпочали гості можна сказати другим складом, з ним наші грали непогано, хоча показували не супер футбол. Воротарям треба було попрацювати. Матч повільно йшов до нічийного результату. Блан вирішив підсилити склад футболістами основи. На наше нещастя їм вистачило всього 15 хвилин для повного знищення нашої збірної.

Підіб'ємо підсумок - на даний момент національна збірна України може на рівних грати тільки з командами середнього та низького рівня. З нинішнім вибором гравців, українці просто зобов'язані показувати більш якісний футбол. А якщо застосувати командну гру київського «Динамо» зразка 1985/86 року під керівництвом метра Лобановського, то можна було б обігравати тих же італійців, французів і бразильців які зараз переживають не найкращі часи. Можливо федерація зробила помилку підписавши контракт з Блохіним, а не запросивши іноземного фахівця. Зараз головне, що б Олег Володимирович знайшов потрібні слова для кожного футболіста, зміг допомогти зіграти якомога краще всім підопічним і звичайно ж підготувати для серйозних битв на Євро. Чекаємо від України нової якісної командної гри в кожному матчі з повною самовіддачею, і звичайно ж перемог.

Дивився фільми про футбол, звичайно ж там багато фільмів засновані на фантазії сценаристів, але в них люди все віддають заради футболу і перемоги. Одна людина може вирішити долю гри або всього чемпіонату. Так от у мене як і у багатьох українських любителів футболу є величезне бажання, що б така людина знайшлася і в нашої збірної. Що б перші чемпіонські медалі дзвеніли саме на домашньому європейському чемпіонаті, а на вулицях цілу ніч тривав карнавал як в Ріо де Женейро. Україна я в Тебе вірю.